Додади коментар

ХАРТИЈА КОПИ-ФАБР.федригони и сл. 80Г.

160,00 ден.
Шифра на производ: 200003

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Хартија А4 фотокопирна; 80г/м2, 500 листа во пакување.

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места