Додади коментар

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА

300,00 ден.
Шифра на производ: 7600886

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА Снежана Иљоска-Наумовска Превртена приказна од Снежана Иљоска Наумовска им е наменета за најмладите читатели, оние чијшто влез во литературата го одбележуваат приказните и коишто допрва треба да го усвојат восприемањето на подолгата наративна форма којашто поврзува повеќе наративни нишки. Мек повез 46 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места