МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

Додади коментар

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

200,00 ден.
Шифра на производ: 7600885

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА Виолета Ѓуровска Малку страшна приказна доаѓа со „Упатство за употреба“ во кое се вели: „Не почнувајте да ја читате оваа книга ако не сте доволно големи, ниту ако не сте доволно дете.“ Преку ова „упатство“ читателите доаѓаат до сознание дека книгата е наменета за сите, барем за сите кои во себе го негуваат детето. Детето кое секој од нас треба да го чува и негува за да можеме во континуитет да се развиваме во квалитетни и вистински личности. Мек повез 44 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места