Додади коментар

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

300,00 ден.
Шифра на производ: 7600884

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ (и други пиеси за деца) Ванчо Полазаревски Крадец на интернет е вонредно бујна и богата збирка пиеси која на детето му овозможува прекрасни мигови на учење и осознавање на бројни поими кои му се потребни во неговиот развој. Бидејќи концептуално е современо осмислена и визуелно привлечна, бездруго ќе си го најде својот пат до најмладите читатели. Мек повез 86 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места