ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

Додади коментар

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

250,00 ден.
Шифра на производ: 7600887

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА Јовица Ивановски Глуварка дувната од дланка е избор од поезијата на Јовица Ивановски, напишана во текот на последниве десет години. Мек повез 200 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

209,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места