Додади коментар

101 ПРИКАЗНА И БАСНА ЗА ДЕЦА

420,00 ден.
Шифра на производ: 7500990

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна збирка од безвремени приказни за деца: басни, традиционални народни приказни, легенди и митови од целиот свет. Тврд повез 101 страница 22 х 28,5 см

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места