Додади коментар

Лавиринти

212,00 ден.
Шифра на производ: 7500972

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание нуди дигитално искуство со пиши-бриши страници и џиновски постер. Земи фломастер и обиди се да го пронајдеш патот низ секој лавиринт. Благодарение на пиши-бриши страниците, може да се обидуваш одново и одново! Скенирај го QR кодот со твојот паметен телефон. На овој начин, ќе добиеш пристап до играта лавиринт која е полна со изненадувања! Мек повез 210 х 297 мм 24 страници

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места