Агата Мистери - Богатството од Бермудските Острови

Додади коментар

Агата Мистери - Богатството од Бермудските Острови

Агата Мистери - Богатството од Бермудските Острови

295,00 ден.
206,00 ден.
Шифра на производ: 7600764

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Агата Мистери Кандидатка за детектив со извонреден нос, патува по светот заедно со неснаодливиот и збркан братучед Лери, со верниот батлер и со мачорот Вотсон, решавајќи ги најзамрсените тајни. Богатството на Бермудските Острови Над Атлантскиопт Океан беснее силна бура. Еден масивен мајански календар од чисто злато и со непроценлива вредност исчезнува во едно од најзагадочните места на планетава, Бермудскиот Триаголник! Овој пат, братучедите Лери и Агата Мистери ќе треба да се соочат не само со еден алчен и опасен криминалец туку и со древните морски божества...

Останати производи од оваа група

Во кошничка

410,00 ден.
369,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
206,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места