Додади коментар

Куфен, среден

3225,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11944618

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Среден куфер, ПВЦ. Тиркизна боја. Димензии - 48x67x27

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места