Додади коментар

Куфер, голем

Куфер, голем

4500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11804717

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Голем куфер, ПВЦ. Зелена боја. Димензии - 52x75x29

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
2100,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2100,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2100,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
3500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места