Додади коментар

Куфер, мал

3200,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11802216

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мал куфер, ПВЦ. Сива боја. Димензии - 40x55x20

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места