Додади коментар

Куфер, мал

2850,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11342226

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мал куфер, виолетов. Димензии - 38x55x20

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места