Додади коментар

Сет за биро

950,00 ден.
Шифра на производ: 2АК1355

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

канцелариски сет 1/6; содржина: чаша за моливи, коцка со листови за прибелешки, чашка за спајалици, хоризонтални полици*3, вертикална полица и корпа за отпадоци.

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места