Додади коментар

Штипка за хартија

Штипка за хартија

6,00 ден.
Шифра на производ: 2НС423

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Штипка за хартија; димензија 41мм. Се продава на парче.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

3,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места