Додади коментар

Маркер за бела табла црвена боја

30,00 ден.
Шифра на производ: 2Ц38816

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

квалитетен маркер за пишување на бела табла; црвена боја; тап врв 2,5 мм; лесно се брише со сунѓер за бела табла.

Производител

Цело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места