Додади коментар

Спојувалки

Спојувалки

45,00 ден.
Шифра на производ: 2ДЕ180

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

СПОЈУВАЛКИ ЗА ХАРТИЈА БР.5; 100 ПАРЧИЊА ВО ПАКУВАЊЕ.

Производител

Делта

Останати производи од оваа група

Во кошничка

99,00 ден.
79,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

5,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места