Додади коментар

Куфер

5000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г226646

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР. ДИМЕНЗИИ 44*64*25см.-55Л.-3,4Кг. 4 ТРКАЛЦА. МАТЕРИЈАЛ ПОЛИЕСТЕР+ПВЦ.

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места