Додади коментар

Мокрилка

75,00 ден.
Шифра на производ: 2к32616

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

МОКРИЛКА. ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ СО ХАРТИЕНИ ДОКУМЕНТИ. СОДРЖИНА НА ТЕЧНОСТ 15мл.

Производител

Корес

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места