Додади коментар

Калкулатор

Калкулатор

700,00 ден.
Шифра на производ: 2ми153512

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

калкулатор со основни функции, плус конвертор на валута, tax+-tax- функција; димензија 17,8х12,8џ2 см; 12 цифрен екран; напојување соларно и батериско

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места