Додади коментар

Маркер

40,00 ден.
Шифра на производ: 2ми80039

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Флуоресцентен маркер за подвлекување текст дебелина на мина 2-4мм; дизајниран за употреба на сите возрасти; боите се светли; мастилото е со квалитет кој соодветствува со ЕУ стандардите; врвот на маркерите е отпорен при пад и притисок, одржувајќи го обликот и формата на линијата

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места