Додади коментар

Дора - Бои!

100,00 ден.
Шифра на производ: 7100933

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Реши ги вежбите во ова иновативно издание! Учи преку вежбање! Можеби на почетокот ќе помислиш дека ти е тешко, но со почесто вежбање лесно ќе ги совладаш барањата на секоја страница. Учењето нека биде забава!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места