Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

I година реформирано образование - ИСТОРИЈА на албански јазик

525,00 ден.
Шифра на производ: 133158

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Учебник по историја на албански јазик реформирано образование.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места