МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Додади коментар

МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

315,00 ден.
Шифра на производ: 511417

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мојот прв речник по англиски јазик е основна алатка при изучувањето на англискиот јазик. Содржи 1000 зборови, 1000 илустрации за почетно изучување на англискиот јазик. Едноставен, ефикасен и секогаш забавен!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места