Додади коментар

ЛАЖГОВЦИТЕ

280,00 ден.
Шифра на производ: 7600845

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Две жени. Една смртоносна тајна. Ривалство кое може да ги уништи. Ава Велс е совршена. Таа има момче, кариера, совршен изглед. Но, една ноќ ќе смени сѐ и одеднаш нејзиниот живот не е толку совршен. Џејд Фернли е амбициозна. Таа напорно работела за да стигне до таму каде што се наоѓа сега. И таа нема да ѝ дозволи на Ава да ѝ ја одземе работата која таа ја заслужува.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места