Далеку од очи, далеку од срце

Додади коментар

Далеку од очи, далеку од срце

Далеку од очи, далеку од срце

250,00 ден.
50,00 ден.
Шифра на производ: 7600700

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор - Мерилин Кеј 13-годишната Аманда Бисон е Злобната кралица во Медоубрук. Ако не си другарка на Аманда, ти си никој и ништо - таа го има последниот збор. Но едно утро, додека убавата и популарна Аманда се огледуваше во огледалото, друго лице ѝ го возврати погледот. Кралицата доживува чудно искуство во нечие друго тело...

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места