Додади коментар

Ономо дономо

88,00 ден.
Шифра на производ: 9100113

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Ономо дономо“ претставува книга за деца со брзозборки, игрозборки и редаленки.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места