Моите графити

Додади коментар

Моите графити

Моите графити

120,00 ден.
84,00 ден.
Шифра на производ: 9100423

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Иван е петтоодделенец и одличен фудбалер. Игра во маалскиот клуб во едно предградие на Загреб и за екипата во Назоровиот блок во Винковци каде што живеат баба му и дедо му. Неговиот татко едвај успева да заработи за да го издржат месецот и поради тоа е мошне тажен. Иван се плаши да каже за единицата по историја, па решава да побегне од дома.... Напнато и возбудливо четиво со урнебесно духовити дијалози за кое авторите ја добија наградата Мато Ловрак за најдобар роман за млади за 2006 г.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места