Додади коментар

ЅВЕЗДА НА ТАНЦОТ

80,00 ден.
Шифра на производ: 9100338

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

„Ѕвезда на танцот“ е дел од серијалот Училиште за славни. Се работи за момче кое е избрано да танцува во ново поп-видео и ја обожава новата облека за танцување што треба да ја носи. Облеката дури го инспирира да смисли неверојатна тема за училишната матурска забава, но сето тоа не е гламурозно за неговите пријатели кои не се толку многу импресионирани...

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места