ЅВЕЗДА НА ТАНЦОТ

Додади коментар

ЅВЕЗДА НА ТАНЦОТ

ЅВЕЗДА НА ТАНЦОТ

100,00 ден.
70,00 ден.
Шифра на производ: 9100338

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

„Ѕвезда на танцот“ е дел од серијалот Училиште за славни. Се работи за момче кое е избрано да танцува во ново поп-видео и ја обожава новата облека за танцување што треба да ја носи. Облеката дури го инспирира да смисли неверојатна тема за училишната матурска забава, но сето тоа не е гламурозно за неговите пријатели кои не се толку многу импресионирани...

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.
Во кошничка

209,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
35,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места