Додади коментар

ДЕНИЦИ

ДЕНИЦИ

50,00 ден.
35,00 ден.
Шифра на производ: 9100317

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

„Деници“ е напишана од авторот Велко Неделковски и претставува литература за деца. Велко Неделковски е современ македонски раскажувач, романописец, драмски писател за деца.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

126,00 ден.
Во кошничка

285,00 ден.
199,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места