Еј, Пиги, се заљубив

Додади коментар

Еј, Пиги, се заљубив

Еј, Пиги, се заљубив

126,00 ден.
Шифра на производ: 9100539

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Бранка Калауз Станува збор за дневник на една мајка чија четиринаесетгодишна ќерка постојано се вљубува. Духовите и откачена приказна која открива еден прекрасен однос помеѓу мајката и ќерката.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места