ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - НОВО УЧИЛИШТЕ, НОВИ ПРИЈАТЕЛИ

Додади коментар

ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - НОВО УЧИЛИШТЕ, НОВИ ПРИЈАТЕЛИ

ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - НОВО УЧИЛИШТЕ, НОВИ ПРИЈАТЕЛИ

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 9100637

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Валентина и другарите Ново училиште, нови пријатели Здраво, јас сум Валентина! Имам четиринаесет години и одам во средно училиште. Сакаш ли да те запознаам со моите нови пријатели! Уште неколку дена и ќе тргнам во средно училиште! Морам да ви признаам дека, за разлика од моите пријатели, јас не сум многу загрижена бидејќи сакам новости и бидејќи Отилија ќе биде во иста паралелка со мене. Но, којзнае дали новиот живот ќе ни дозволи да ги зачуваме пријателствата и навиките што ги имаме од секогаш

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
206,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места