Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

Додади коментар

Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

200,00 ден.
Шифра на производ: 9100639

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Доаѓаат големи новости! Не ми се верува: моите родители одлучија да ја посвојат Ирена! Треба да се подготват многу нешта: документите, собата... А Ирена? Ќе се навикне ли на новата средина? Всушност, нештата и не се толку едноставни како што мислев...

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
206,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
416,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места