Додади коментар

МОЕТО СОВРШЕНО КУЧЕНЦЕ

316,00 ден.
Шифра на производ: 7500944

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Поздрави го твоето ново виртуелно кученце! Интересна сликовница која нуди многу забава, полна е со предлози, трикови и предизвици за дружење со твоето кученце, но и грижата за него. Секоја страница во сликовницата има интерактивна активност. Има бесплатна апликација која треба да ја преземеш и да ја отвориш на твојот мобилен телефон. На тој начин можеш да си избереш кученце, да го галиш, да го учиш на трикови, да му фрлаш топка, па дури и да пееш со него! Твојот најверен другар е тука за да си играте!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места