МОМЦИТЕ ОД САМРАК

Додади коментар

МОМЦИТЕ ОД САМРАК

МОМЦИТЕ ОД САМРАК

150,00 ден.
105,00 ден.
Шифра на производ: 9100236

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дознајте ги момците од Самрак одблизу! Без разлика дали сте во тимот на Едвард или Џејкоб, ѕирнете во животите на најзгодните момци од "Самрак". Дојдете опасно близу до Роберт Патинсон, но и до другите вампири како Келан Лац и Џексон Ретбон и откријте што ги прави волците толку поврзани со Тејлор Лотнер и неговите колеги од источноевропско потекло, Бубу Стјуарт и Алекс Мераз. Спакувано со фантастични фотографии и одлични факти - ова е нешто што треба да го има секој обожавател на "Самрак".

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

126,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
50,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места