Додади коментар

БРАК, НЕВЕРСТВО И ПРОСВЕТЛУВАЊЕ

240,00 ден.
Шифра на производ: 7600836

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЈОВАНА ХИСМАЕР Брак, неверство и просветлување без сомнеж е највозбудливото дело кое се појавило на нашата литературна сцена. Оваа книга за ослободување од деструктивни емоции е вистинско чудо. Новото дело на Јована Хисмаер, една од најуспешните европски тренери за личен раст и развој („life coach“), е навистина највозбудливиот подарок кој секоја жена може да си го подари себеси, бидејќи истовремено влегува во една од најтурбулентните љубовни приказни и добива информации за сите духовни учења за емоцијата.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места