Додади коментар

Балади

101,00 ден.
Шифра на производ: 9100157

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во оваа книга можат да се издвојат следниве групи на балади: Балади со митолошки содржини; Балади со легендарни содржини Балади со историски содржини Балади со лични и семејни содржини

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места