ПЕРФЕКЦИОНИСТИ

Додади коментар

ПЕРФЕКЦИОНИСТИ

ПЕРФЕКЦИОНИСТИ

250,00 ден.
175,00 ден.
Шифра на производ: 7600797

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сара Шепард Пет девојки планираат хипотетичко убиство на еден матурант што сите го мразат. Ова е книга што ја покажува ЖЕНСКАТА МОЌ кога жените решаваат да ги преземаат работите во свои раце, особено во моменти кога некој МАЖ СИ ИГРА СО НИВНИТЕ ЧУВСТВА, ГОРДОСТ И ДОСТОИНСТВО. Главни улоги во книгата се Паркер, Џули, Кејтлин, Ава и Мекензи, кои сите станале жртви на палавостите и мајтапењата на Нолан. Секоја од овие девојки има сосема различен карактер и комплетно поинаква приказна. Шепард е одличен трилер автор, кој знае како да си поигра со умовите и чувствата на читателот, и тоа е она што читателите на трилер-книги го обожаваме. Крајот на книгата остава прекрасно нешто во умот: НАДЕЖ.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

255,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
294,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места