20 НЕВЕРОЈАТНИ ДЕВОЈКИ КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

Додади коментар

20 НЕВЕРОЈАТНИ ДЕВОЈКИ КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

392,00 ден.
Шифра на производ: 7500910

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е книга за 20 неверојатни девојки со големи сништа, огромен талент и неверојатна упорност, кои станале големи жени! Концептот во книгата е поделен на: уметници, спортистки, истражувачки, модни икони, пронаоѓачки, писателки, активистки за човекови права. Нивната тајна? Тие научиле да се слушаат себеси, и да ги следат мечтите кои ги чувале во нивните срца. Потоа тие вложиле многу време за да ги постигнат целите кои ги поставиле пред себе! Нивната мисла: Нашите животи брзо минуваат, но понекогаш треба само да забавиш за да го промениш светот! Читајте и восхитувајте се!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места