Додади коментар

НАЈУБАВИТЕ ПРИКАЗНИ ЗА МАГИИ И ВОЛШЕПСТВА

360,00 ден.
Шифра на производ: 7500789

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Извонредна книга богата со илустрации и незаборавни ликови кои ќе ги воведат децата во светот на безвременските волшебни бајки. Бајките се дел познати на децата, а овде е убаво што ги имате на едно место сите. Читајте и растете со ликовите од бајките, а поуките што ќе ги извлечете од нив - ќе ве водат цел живот!

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места