Додади коментар

ФРОЗЕН 2 - МАЃЕПСАНА АВАНТУРА

399,00 ден.
Шифра на производ: 7500951

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Еве ги повторно Ана и Елза со нивните бестрашни пријатели Кристоф, Свен и снешкото Олаф. Дознајте за овие ваши омилени ликови, а потоа замини на патување северно од Арендел каде што тие ќе ги откријат цврстината на својата волја и нивните судбини. Книгата е збогатена со дигитални содржини. Кога ги гледаш страниците низ апликацијата, достапни ти се неверојатните содржини.

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места