Додади коментар

101 ПРИКАЗНА ЗА ДОБРА НОЌ

360,00 ден.
Шифра на производ: 7500786

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна збирка од безвремени приказни за деца: класични бајки, традиционални народни приказни, легенди и митови од целиот свет. Нивната вредност е дополнета со прекрасни илустрации кои приказните ги доловуваат во вистинска смисла на зборот.

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места