Додади коментар

Гума за бришење - мини

12,00 ден.
Шифра на производ: 2М511780

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - мини

Производител

Мапед

Димензии

3,50x1,50x1,20

Тежина гр.

15,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места