Додади коментар

Гума за бришење

15,00 ден.
Шифра на производ: 2Ј17020

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење

Производител

Ј-Плус

Димензии

3,50x3,50x0,50

Тежина гр.

11,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места