Додади коментар

Гума за бришење - 612

20,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ612

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - Милан 612

Производител

Милан

Димензии

7,50x7,50x1,30

Тежина гр.

30,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места