Додади коментар

Блок бр.3

28,00 ден.
Шифра на производ: 2В006

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Блок, бр.3, 10 листа Состав: хартија за цртање 110гр/м2, корица: хромокартон 250 гр./м2

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Производител

Напредок ДОЕЛ

Димензии

22,50x33,00x0,20

Тежина гр.

105,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места