Додади коментар

Блок бр.2

24,00 ден.
Шифра на производ: 2В005

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Блок за цртање број 2; 10 листа, 105г./м2 хартија.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Производител

Напредок ДОЕЛ

Димензии

20,00x28,50x0,20

Тежина гр.

82,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места