Додади коментар

Креди во боја 100 парчиња

230,00 ден.
Шифра на производ: 2П016100

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креди во боја 100 парчиња: 5 бои: ( сина, зелена, розева, жолта и портокалова)

Производител

Примо

Димензии

8,00x12,50x7,00

Тежина гр.

455,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места