Додади коментар

Линијари - 4 парчиња

72,00 ден.
Шифра на производ: 2З921044

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Линијари 4 видови: - Еден 30 цм - Два триаголници - Еден агломер

Димензии

36,00x18,00x0,20

Тежина гр.

60,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места