Додади коментар

Акрилни бои примо 1/6х25 мл.

200,00 ден.
Шифра на производ: 2П408-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Акрлини бои 6 х 25мл.

Производител

Примо

Димензии

24,00x6,00x4,50

Тежина гр.

298,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места