Додади коментар

Водени бои палета 1/12

120,00 ден.
Шифра на производ: 2П101-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Водени бои палета - 12

Производител

Примо

Димензии

18,00x14,00x1,00

Тежина гр.

93,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места